ŽLUTÁ MODRÁ | Benjamin Balázs: Čeština je těžký jazyk

Z Portugalska zamířil do České republiky záložník Benjamin Balázs a v úvodu ledna se stal posilou FK Teplice. Čtyřiadvacetiletý bývalý reprezentant Maďarska do 21 let zaujal nejen po fotbalové stránce, ale také velkou touhou naučit se rychle česky.

Jaké jsou cíle pro teplické angažmá?

"Jsem moc rád, že jsem zamířil do Teplic, chci klubu pomoci k evropským pohárům v následujícím sezóně."

Jak hodnotíš uplynulou zimní přípravu?

"Příprava proběhla velmi dobře, odehráli jsme těžké zápasy a myslím, že jsme si v nich vedli dobře. Velmi kvalitní byl poslední zápas s Concordií na Kypru a bylo pro nás důležité, že jsme ho vyhráli. Nepovedl se nám jen poslední zápas proti Českým Budějovicím."

Celý rozhovor s Benjaminem Balázsem najdete v sobotním vydání magazínu ŽLUTÁ MODRÁ, který je k dostání na pokladnách stadionu a ve fanshopu.